ONLINE Nevező
EQ Női-Férfi Ifi-Junior-Masters-Open Fekvenyomó OB
Verseny ideje:
2020. november 14-15.
Versenyt rendezi:
iGenerációért Egyesület
Verseny helye:
Székesfehérvár
Nevezési lista nyilvános
Ifi
53 kg.
1.
0
Kezdősúly: 100 kg.
84 kg.
1. Olajos Tünde
1989
RKA ERŐMŰVEK Rekreációs és Erőemelő Sportegyesület
Kezdősúly: 140 kg.
74 kg.
1. Tatár Sándor
1999
RKA ERŐMŰVEK Rekreációs és Erőemelő Sportegyesület
Kezdősúly: 170 kg.
105 kg.
1. Kőmíves Dávid_
1986
RKA ERŐMŰVEK Rekreációs és Erőemelő Sportegyesület
Kezdősúly: 210 kg.
Junior
63 kg.
1. Bakó Mónika
1997
RKA ERŐMŰVEK Rekreációs és Erőemelő Sportegyesület
Kezdősúly: 90 kg.
66 kg.
1. Ferencz Attila
2001
RKA ERŐMŰVEK Rekreációs és Erőemelő Sportegyesület
Kezdősúly: 110 kg.
105 kg.
1. Békési Márk
2001
RKA ERŐMŰVEK Rekreációs és Erőemelő Sportegyesület
Kezdősúly: 150 kg.
Felnőtt
74 kg.
1.
0
RKA ERŐMŰVEK Rekreációs és Erőemelő Sportegyesület
Kezdősúly: 170 kg.
63 kg.
1. Rizán Katalin
1987
RKA ERŐMŰVEK Rekreációs és Erőemelő Sportegyesület
Kezdősúly: 90 kg.
66 kg.
1. Békési Norbert
1994
RKA ERŐMŰVEK Rekreációs és Erőemelő Sportegyesület
Kezdősúly: 125 kg.
2. Ferencz Attila
2001
RKA ERŐMŰVEK Rekreációs és Erőemelő Sportegyesület
Kezdősúly: 110 kg.
83 kg.
1. Csalami Norbert
1987
RKA ERŐMŰVEK Rekreációs és Erőemelő Sportegyesület
Kezdősúly: 200 kg.
2. Zavesicki Richárd
1993
RKA ERŐMŰVEK Rekreációs és Erőemelő Sportegyesület
Kezdősúly: 140 kg.
105 kg.
1. Horváth Gergely
1985
Fortius Erőemelő SE
Kezdősúly: 230 kg.
2. P. Nagy Bálint
1994
RKA ERŐMŰVEK Rekreációs és Erőemelő Sportegyesület
Kezdősúly: 180 kg.
3. Neszveda Tamás
1984
Sirius Lifting Erőemelő és Szabadidős Sportegyesület
Kezdősúly: 130 kg.
120 kg.
1. Feigl István
1988
RKA ERŐMŰVEK Rekreációs és Erőemelő Sportegyesület
Kezdősúly: 250 kg.
Masters 1
63 kg.
1. Dr.Kiss Anett
1976
RKA ERŐMŰVEK Rekreációs és Erőemelő Sportegyesület
Kezdősúly: 85 kg.
105 kg.
1. Kelemen Richárd
1975
RKA ERŐMŰVEK Rekreációs és Erőemelő Sportegyesület
Kezdősúly: 190 kg.
Masters 2
63 kg.
1. Katona Bálintné
1970
Herkules Sportegyesület
Kezdősúly: 60 kg.
72 kg.
1. Pusztai Beáta
1967
Ducsai Erőemelő Oskolája
Kezdősúly: 65 kg.
Masters 3
Még nem érkezett nevezés.
IX. RAW Felnőtt Női Erőemelő Magyar Bajnokság
Verseny ideje:
2020. november 14-15.
Versenyt rendezi:
iGenerációért Egyesület
Verseny helye:
Székesfehérvár
Nevezési lista nyilvános
Ifi
Még nem érkezett nevezés.
Junior
57 kg.
1. Pál-Szabó Réka Adrienne
1998
Sirius Lifting Erőemelő és Szabadidős Sportegyesület
Kezdősúly: 230 kg.
2. Györkös Melánia
1998
Orosházi Toldi SE
Kezdősúly: 220 kg.
63 kg.
1. Halaj Liza
2001
Vitalitás SE
Kezdősúly: 250 kg.
84 kg.
1. Kovács Kata Ráhel
1997
KeletEreje Nyíregyháza
Kezdősúly: 290 kg.
Felnőtt
47 kg.
1. Fehér Olívia
1991
Sirius Lifting Erőemelő és Szabadidős Sportegyesület
Kezdősúly: 255 kg.
52 kg.
1. Petróczki Magdolna_
1978
RKA ERŐMŰVEK Rekreációs és Erőemelő Sportegyesület
Kezdősúly: 350 kg.
57 kg.
1. Janics Timea
1988
Anima Core Sport és Szabadidő Egyesület
Kezdősúly: 290 kg.
2. Pál-Szabó Réka Adrienne
1998
Sirius Lifting Erőemelő és Szabadidős Sportegyesület
Kezdősúly: 230 kg.
3. Györkös Melánia
1998
Orosházi Toldi SE
Kezdősúly: 220 kg.
63 kg.
1. Dr.Kiss Anett
1976
RKA ERŐMŰVEK Rekreációs és Erőemelő Sportegyesület
Kezdősúly: 350 kg.
2. Bakó Mónika
1997
RKA ERŐMŰVEK Rekreációs és Erőemelő Sportegyesület
Kezdősúly: 330 kg.
3. Halaj Liza
2001
Vitalitás SE
Kezdősúly: 250 kg.
72 kg.
1. Gáncs Zsófia
1989
Sirius Lifting Erőemelő és Szabadidős Sportegyesület
Kezdősúly: 310 kg.
84 kg.
1. Mázsári Zsófia Eszter
1992
KeletEreje Nyíregyháza
Kezdősúly: 375 kg.
2. Dr. Szukovics Petra
1985
Sirius Lifting Erőemelő és Szabadidős Sportegyesület
Kezdősúly: 330 kg.
3. Nagy Bettina
1996
Sirius Lifting Erőemelő és Szabadidős Sportegyesület
Kezdősúly: 230 kg.
4. Takács Erika
1990
Kaposvári Cross-Forma Sportegyesület
Kezdősúly: 228 kg.
+84 kg.
1. Lovas Mónika
1994
Orosházi Toldi SE
Kezdősúly: 460 kg.
2. Szabó Ágnes
1988
Orosházi Toldi SE
Kezdősúly: 460 kg.
Masters 1
Még nem érkezett nevezés.
Masters 2
Még nem érkezett nevezés.
Masters 3
Még nem érkezett nevezés.
Hírlevél



Facebook Box
Világ és Európa bajnoki helyezettjeink.

129 Db.
108 Db.
127 Db.
Kereső felhő
This will be shown to users with no Flash or Javascript.
Látogatóink


Jelenleng 25 online
látogató van itt.
Elnökség
Elnök Főtitkár
Rónaszéki András Mizsér Péter
   
Elnökségi tag Elnökségi tag
Eőry Jenő Pánisz László
   
Elnökségi tag Elnökségi tag
Fehér Imre Szabó Ozor János
   
Elnökségi tag Elnökségi tag
Kromek András Schauer Kornél