Versenynaptár 2020
Írta: admin, 2012-02-22 21:51


A Magyar Erőemelő Szövetség 2020. évi

versenynaptár - tervezete

Időpont

Verseny megnevezése

Helyszín

Ország

 

 

 

 

február 15.

Fekvenyomó Diákolimpia elődöntő

Tokaj

 

február 22.

Fekvenyomó Diákolimpia elődöntő

Berettyóújfalu

 

február 20-23.

Para-erőemelő Világkupa

Manchester

Anglia

február 25-29.

Egyetemi-Főiskolás Európa Kupa

Bordeaux

Franciaország

február 29.

Fekvenyomó Diákolimpia elődöntő

Ajka

 

március 1.

 

 

 

március   7-  8.

RAW Felnőtt Fekvenyomó és Paraerőemelő OB

Hajdúszoboszló

 

március   9-14.

Masters RAW Erőemelő Európa-bajnokság

Albi

Franciaország

március 14-15.

 

 

 

március 22.

RAW Felnőtt Női Erőemelő OB

Budapest ?

 

március 28.

IV. RAW Felhúzó OB

???

 

március 28-29.

2020 Európa Kupa

Sheffield

Anglia

április   4-  5.

Fekvenyomó Diákolimpia Döntő

Encs

 

április 11-12.

RAW II. o. Erőemelő OB  

Szabadbattyán

 

április 16-22.

Fazza Kupa Para-erőemelő Világkupa

Dubai

Egyesült Arab

április 25-26.

 

 

 

április 26. máj.3.

RAW és Equipped Masters Erőemelő VB

Sun City

Dél Afrika

 

 

 

 

május   4-10.

Ifi,-Junior,-Felnőtt Erőemelő Európa-bajn.

Thisted

Dánia

május 9-10.

 

 

 

május 16.

 

 

 

május 16-23.

Ifi  Jun Mast Open RAW és Equip.Fekv. VB

Pilsen

Csehország

május 23-24.

 

 

 

május 30-31.

RAW Felnőtt Férfi Erőemelő OB

????

 

június   6-  7.

 

 

 

június 13-14.

RAW Ifi-Jun-Mast Fekvenyomó OB és CSB

Tab

 

június 12-21.

RAW Erőemelő VB ifi junior open

Minszk

Belorusszia

június 20-21.

 

 

 

július    1-  5.

Masters Erőemelő Európa-bajnokság

Vantaa

Finnország

július    6-11.

Főiskolai-Egyetemi Erőemelő Világkupa

Sharjah

Egyesült Arab

augusztus 5-9.

Ifi. Jun. Mast. Felnőtt RAW Fekvenyomó EB

Kaunas

Litvánia

 

 

 

 

aug. 31. szept. 5.

Ifi Junior Erőemelő Világbajnokság

Birmingham

USA

szeptember 5-6.

 

 

 

szeptember

Arnold Classic

Sevilla

Spanyolország

szeptember 12-13.

Ifi-Jun-Mast RAW Erőemelő OB és CSB

????

 

szeptember 19-20

 

 

 

október      3- 4.

 

 

 

október    10-11.

Ifi-Jun-Mast-Felnőtt Erőemelő MB

????

 

október    15-18.

Jun. Mast. Open Fekvenyomó EB

Ekaterinburg

Oroszország

október    23-24.

Egyetemi-Főiskolás RAW Erőemelő OB

 

 

november    2-7.

Erőemelő Világbajnokság

Stavanger

Norvégia

 

 

 

 

november  14-15.

Ifi-Jun-Mast-Felnőtt Fekvenyomó OB

Székesfehérvár

 

november 21-22.

 

 

 

nov. 27. dec.6.

RAW Open, Ifi-Junior Erőemelő EB

Varsó

Lengyelország

 

 

2019.évi

 

Időpont

Verseny megnevezése

Helyszín

Ország

február 2-3.

 

 

 

február 8-12.

Paraerőemelő Világkupa

Dubai

Egyesült Arab

február 16.

Fekvenyomó Diákolimpia elődöntő

Vésztő

 

február 23.

Fekvenyomó Diákolimpia elődöntő

Hatvan

 

Március 2.

Fekvenyomó Diákolimpia elődöntő

Kazincbarcika

 

március 5-10.

Masters RAW Erőemelő Európa-bajnokság

Győr

Magyarország

március 16-17.

RAW Felnőtt Fekvenyomó és Parafekvenyomó OB

Beled

 

 

 

 

 

március 30.

III. RAW Felhúzó OB

Hajdúszoboszló

 

 

 

 

 

április 6-7.

RAW II. o. Erőemelő OB  

Székesfehérvár

 

április 13-14.

Fekvenyomó Diákolimpia Döntő

Encs

 

április 20-21.

 

 

 

április 25-28.

Paraerőemelő Világkupa

Eger

 

ápr28-máj 4.

Ifi,-Junior,-Felnőtt Erőemelő Európa-bajnokság

Pilsen

Csehország

 

 

 

 

május 11-12.

RAW Ifi-Jun-Mast Fekvenyomó OB és CSB

Tab

 

május 18-25.

RAW és ruhás Ifi-Jun-Mast-Felnőtt Fekveny. VB

Tokyo

Japan

 

 

 

 

június 3-15.

RAW Erőemelő VB

Helsingborg

Svédország

június 22-23.

RAW Felnőtt Erőemelő Magyar Bajnokság

Ászár

 

 

 

 

 

július 3-7.

Masters Erőemelő Európa-bajnokság

Sibiu

Románia

július 13-19.

Paraerőemelő Világbajnokság

Astana

Kazahsztán

július 14-21.

Főiskolai-Egyetemi Erőemelő Világkupa

Tartu

Észtország

 

 

 

 

aug.    7-10.

RAW Ifi, Jun. Masters Felnőtt  Fekvenyomó EB

Hamm

Luxemburg

aug.  26-31.

Ifi-Junior Erőemelő Világbajnokság

Regina

Kanada

 

 

 

 

szept. 7-8.

Duna Kupa Erőemelő verseny

Munkács

Ukrajna

szeptember

Arnold Classic

Barcelona

Spanyolország

szept. 14-15.

Ifi-Jun-Mast RAW Erőemelő OB és RAW Erőemelő CSB

Sárbogárd

 

szept 21-22.

II.o. RAW Fekvenyomó OB

 

 

 

 

 

 

október 5-6.

Egyetemi-Főiskolás RAW Erőemelő OB

Budapest

 

október 6-13.

Masters Erőemelő Világbajnokság

Potchefstrom

Dél Afrika

okt.  16-19.

Jun. Mast. Open Fekvenyomó EB

Tampere

Finnország

 

 

 

 

november 2-3.

Ifi-Jun-Mast-Felnőtt Erőemelő MB

Budapest

 

november

Ifi-Jun-Mast-Felnőtt Fekvenyomó OB

Orosháza?

 

novemb. 10-16.

Erőemelő Világbajnokság

Dubai

Egyesült Arab

nov 30-dec 8.

RAW Open, Ifi-Junior Erőemelő EB

Kaunas

Litvánia

 

NEMZETKÖZI VERSENYNAPTÁR


 

21. - 25. JanuaryNauru Independence Day International ChampionshipsNauruNauru
26. JanuaryReykjavik International GamesReykjavikIceland
TBD FebruaryORPF Powerlifting ChampionshipsPort MoresbyPNG
23. February - 01. MarchAsian Pacific Classic and Equipped Powerlifting & Bench Press ChampionshipsKaohsiung cityChinese Taipei
25. - 29. FebruaryEuropean University CupBordeauxFrance
09. - 14. MarchEuropean Classic Masters Powerlifting ChampionshipsAlbiFrance
28. - 29. MarchSheffield 2020 Powerlifting ChampionshipsSheffieldUnited Kingdom
10. - 12. AprilSoutheast Asian CupBangkokThailand
16. - 21. AprilAsian Equipped Powerlifting ChampionshipsDubaiU.A.E.
19. - 24. April18th Annual SportAccord ConferenceBeijingChina
26. April - 03. MayWorld Classic & Equipped Masters Powerlifting ChampionshipsSun CitySouth Africa
04. - 10. MayEuropean Open, Sub-Junior & Junior Equipped Powerlifting ChampionshipsThistedDenmark
16. - 23. MayWorld Open, Sub Junior, Junior & Masters Classic & Equipped Bench Press ChampionshipPilsenCzech Republic
12. - 21. JuneWorld Sub-Junior, Junior & Open Classic Powerlifting Championships

Minsk

Belarus

01. - 05. JulyEuropean Masters Equipped Powerlifting ChampionshipsPornainenFinland
19. - 25. July18th NAPF General AssemblyGeorgetownCayman Islands
19. - 25. July18th North American Regional Powerlifting ChampionshipsGeorgetownCayman Islands
TBD JulySouth American Powerlifting & Bench Press Equipped and Classic ChampionshipsTBD

Peru or Colombia

06. - 11. JulyWorld University Powerlifting CupSharjahUAE
05. - 09. AugustEuropean Open, Sub-Junior, Junior & Masters Classic Bench Press ChampionshipsKaunasLithuania
31. August - 05. SeptemberWorld Sub-Junior & Junior Powerlifting ChampionshipsBirmingham, ALUSA
06. - 12. SeptemberAsian Classic & Equipped Bench Press ChampionshipsAlleppeyIndia
10. - 13. SeptemberWestern European Classic & Equipped Powerlifting ChampionshipsTBDIceland
TBD SeptemberArnold Classic EuropeBarcelonaSpain
15. - 18. OctoberEuropean Open, Sub-Junior, Junior & Masters Equipped Bench Press ChampionshipsEkaterinburgRussia
22. - 25. OctoberAfrican Powerlifting & Bench Press ChampionshipsPotchefstroomSouth Africa
22. - 24. October15th Annual North American Regional Bench Press ChampionshipsSan JuanPuerto Rico
22. - 24. October8th Annual Pan-American Regional Bench Press ChampionshipsSan JuanPuerto Rico
TBD NovemberORPF Bench Press Championships & Francophonie Pacific ChampionshipsNoumeaNew Caledonia
02. - 07. NovemberWorld Open Powerlifting Championships

Stavanger

Norway

28. November - 06. DecemberEuropean Open, Sub-Junior & Junior Classic Powerlifting ChampionshipsWarshawPoland
04. - 08. DecemberAsian Classic Powerlifting ChampionshipsNagano prefectureJapan
Frissítete: BeLo, 2019-12-22 16:56, megnézve: 3162
Hírlevél



Facebook Box
Világ és Európa bajnoki helyezettjeink.

129 Db.
108 Db.
127 Db.
Kereső felhő
This will be shown to users with no Flash or Javascript.
Látogatóink


Jelenleng 14 online
látogató van itt.
Elnökség
Elnök Főtitkár
Rónaszéki András Mizsér Péter
   
Elnökségi tag Elnökségi tag
Eőry Jenő Pánisz László
   
Elnökségi tag Elnökségi tag
Fehér Imre Szabó Ozor János
   
Elnökségi tag Elnökségi tag
Kromek András Schauer Kornél