Versenyek - nevezések
2024.évi Férfi, Női OPEN Erőemelő Magyar Bajnokság

Verseny ideje: 2024-04-06. - 2024-04-07.
Kapcsolattartó: Schauer Kornél Telefon: 06302781425 E-mail: alelnok@hunpower.hu
Verseny helye: Angyalföldi Láng Sportcsarnok (1139 Budapest Rozsnyay utca 4.)
 
Nevezési határidő: 2023-12-27.  -  2024-03-16.
assignment

Férfi - Felnőtt

Összesen nevezett: 52 fő.

# Név Születési év Egyesület Guggolás Fekvenyomás Felhúzás Összesen
59 Kg.
1. Sajben Dániel 2006 Békéscsabai Súlyemelő SE 150 100 185 435
2. Boruta Dániel István 2004 Erőtér Powerlifting Erőemelő SE 148 87.5 190 425.5
3. Gyüre Sándor 2004 Erőtér Powerlifting Erőemelő SE 120 80 175 375
66 Kg.
1. Békési Norbert 1994 RKA Erőművek 145 130 185 460
2. Orosz László 1969 Mérk Kinizsi SE 145 112.5 190 447.5
3. Törzsök Péter 1992 Erőtér Powerlifting Erőemelő SE 150 110 185 445
74 Kg.
1. Póta László 2000 Vasdisznó Erőemelő SE 245 175 278 698
2. Posta Krisztián István 2000 Vitalitás SE 250 145 270 665
3. Katona Márk 2005 Biobuilding Sportegyesület 185 115 190 490
4. Nagy Gábor Vince 2005 Főnix Erőemelő és Szabadidős SE 145 80 155 380
83 Kg.
1. Viski Ferenc 1994 Erőtér Powerlifting Erőemelő SE 225 157.5 280 662.5
2. Molnár Márk 1995 4 % Sportegyesület 230 140 260 630
3. Kőszegi Gábor 1988 Erőtér Powerlifting Erőemelő SE 212.5 140 275 627.5
4. Csarnai Dávid 1991 Hajdúszoboszlói Herkules SE 190 165 260 615
5. Varga Márton 2003 Vasdisznó Erőemelő SE 220 130 250 600
6. Jakus Szabolcs 1997 Biobuilding Sportegyesület 200 135 235 570
7. Racskó Gergő Áron 2003 Erőtér Powerlifting Erőemelő SE 185 150 210 545
8. Tanács János 1969 Sirius Lifting 100 85 190 375
93 Kg.
1. Temesvári Tamás 1991 Erőtér Powerlifting Erőemelő SE 275.5 192.5 290 758
2. Zavesicki Richárd 1993 Sirius Lifting 260 175 290 725
3. Tóth Benjámin 1998 Vasdisznó Erőemelő SE 230 170 290 690
4. Váradi Márk 2003 WestFit GYM SE 207.5 132.5 262.5 602.5
5. Ujvári Ákos 2006 Belme Ceglédi Erőemelő SE 220 130 250 600
6. Duris Bence Domonkos 2005 Főnix Erőemelő és Szabadidős SE 215 125 240 580
7. Hegedűs Áron 2002 Vasdisznó Erőemelő SE 195 125 235 555
8. Vetró Tamás 1987 Hajdúszoboszlói Herkules SE 190 145 210 545
9. Tóth Martin 1996 Vasdisznó Erőemelő SE 192.5 120 230 542.5
10. Turbuk Márton 1991 Vasdisznó Erőemelő SE 180 115 205 500
11. Sill Gábor 2004 WestFit GYM SE 155 100 195 450
12. Kovács Márk 2005 Vasdisznó Erőemelő SE 135 85 180 400
13. Molnár Botond 2006 Vasdisznó Erőemelő SE 130 85 160 375
105 Kg.
1. Fábián Levente 1996 WestFit GYM SE 300 160 290 750
2. Hegedűs Áron 1996 WestFit GYM SE 260 160 300 720
3. Ifj Lakó Tamás 2005 Sirius Lifting 250 175 275 700
4. Gál István. 1990 Dupla Egyes 235 170 250 655
5. Baffia Dániel 1999 WestFit GYM SE 225 160 270 655
6. Berecz Sándor 1992 Vasdisznó Erőemelő SE 220 140 290 650
7. Varsányi Vajk 1994 Békéscsabai Súlyemelő SE 230 160 250 640
8. Halász Dávid József 1993 Jászapáti Városi Sportegyesület 220 160 255 635
9. Szalontai Mihály 1995 Dupla Egyes 235 140 250 625
10. Kövér Levente 2000 Vasdisznó Erőemelő SE 200 150 270 620
11. Abboud Sandy 2007 WestFit GYM SE 180 110 200 490
12. Szegedi Brúnó 2006 Vasdisznó Erőemelő SE 170 100 200 470
13. Hegyes Zsombor 2006 Vasdisznó Erőemelő SE 150 115 190 455
120 Kg.
1. Nagy Hunor 1987 Sirius Lifting 280 180 280 740
2. Dr. Árvai Gergő 1996 Belme Ceglédi Erőemelő SE 250 135 280 665
3. Szabó Gábor 1987 Sirius Lifting 220 180 250 650
+120 Kg.
1. Nagy Balázs 1989 Jászapáti Városi Sportegyesület 285 190 285 760
2. Spolár Bence 1993 Vasdisznó Erőemelő SE 250 185 280 715
3. Árvai Péter 1999 Belme Ceglédi Erőemelő SE 240 165 260 665
4. Csinos - Kovács Tamás 2003 Belme Ceglédi Erőemelő SE 250 165 235 650
5. Németh István 1987 Békéscsabai Súlyemelő SE 200 140 200 540
assignment

Női - Felnőtt

Összesen nevezett: 30 fő.

# Név Születési év Egyesület Guggolás Fekvenyomás Felhúzás Összesen
47 Kg.
1. Horváth Zsanett 2003 4 % Sportegyesület 85 40 110 235
2. Jucha Ada Imola 2007 Herkules Sportegyesület 72.5 40 95 207.5
52 Kg.
1. Deme Vanda 2005 RKA Erőművek 100 65 129.6 294.6
2. Petróczki Magdolna 1968 RKA Erőművek 100 65 125 290
57 Kg.
1. Dr. Tóth Viktória Flávia 1997 Erőtér Powerlifting Erőemelő SE 140 87.5 165 392.5
2. Lakatos Gréta 1990 Vasdisznó Erőemelő SE 142.5 77.5 155 375
3. Szakály Niki 1990 Sirius Lifting 115 62.5 140 317.5
4. Katona B. Márta 1970 Herkules Sportegyesület 90 70 132.5 292.5
5. Józsa Janka 1988 WestFit GYM SE 110 57.5 110 277.5
63 Kg.
1. Dr. Kiss Anett 1976 RKA Erőművek 135 70 180 385
2. Ruzsa Csilla 1995 Vasdisznó Erőemelő SE 125 80 145 350
3. Tomacsek Eszter 2006 Cutler Pulzus Fitness Tatabánya ( Jenei Sport Kft.) 120 75 150 345
4. Nagy Réka 2003 Erőművek Rekreációs és Erőemelő Sportegyesület 100 60 130 290
5. Ferguson Iona Flóra 2004 Vasdisznó Erőemelő SE 90 55 110 255
69 Kg.
1. Szabó Réka 1988 WestFit GYM SE 130 77.5 145 352.5
2. Vörös Júlia 1983 Belme Ceglédi Erőemelő SE 120 60 140 320
3. Györe Laura 1999 WestFit GYM SE 115 57.5 135 307.5
76 Kg.
1. Tóth Enikő 1998 Erőtér Powerlifting Erőemelő SE 175 95 195 465
2. Petresevics Fanni. 1998 Vasdisznó Erőemelő SE 165 90 200 455
3. Kelemen Ramóna 1995 Vasdisznó Erőemelő SE 155 105 160 420
4. Dékány Krisztina Lilla 1998 Vasdisznó Erőemelő SE 160 80 165 405
5. Kővári Júnó 2004 Centurio SE 137.5 77.5 165 380
84 Kg.
1. Arany Nikolett 1994 Erőtér Powerlifting Erőemelő SE 155 92.5 172.5 420
2. Petri Regina 2005 Békéscsabai Súlyemelő SE 122.5 60 162.5 345
3. Ruzsinné Tilesch Judit 1967 Vitalitás SE 120 55 140 315
4. Belme Barbara 2005 Belme Ceglédi Erőemelő SE 110 70 135 315
5. Sipiczki Fruzsina 2001 WestFit GYM SE 102.5 55 115 272.5
+84 Kg.
1. Lovas Mónika 1994 Békéscsabai Súlyemelő SE 170 130 185 485
2. Mucsi Noémi Anna 2008 Békéscsabai Súlyemelő SE 140 70 150 360
3. Babinszki Barbara 2008 Békéscsabai Súlyemelő SE 130 55 130 315
Össesen jelentkezett a versenyre: 82 fő.
Női, Férfi Open, Ifjúsági, Junior, Masters Fekvenyomó Magyar Bajnokság és Csapatbajnokság, Paraerőmelő OB

Verseny ideje: 2024-03-02. - 2024-03-02.
Kapcsolattartó: Cserna János Telefon: 06304857488 E-mail: info@marvelteam.hu
Verseny helye: Szabó Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, tornacsarnok, 5530 Vésztő, Vörösmarty utca 4
 
Nevezési határidő: 2023-11-30.  -  2024-01-22.
assignment

Férfi - Felnőtt

Összesen nevezett: 42 fő.

# Név Születési év Egyesület Fekvenyomás
59 Kg.
1. Sajben Dániel 2006 Békéscsabai Súlyemelő SE 100
2. Lőkös Norbert 2000 Mérk Kinizsi SE 85
3. Szklenár Tamás 1981 Vitalitás SE 80
66 Kg.
1. Botta Péter 1984 Marvel Team SE 130
2. Balog Vencel 2007 Marvel Team SE 125
3. Békési Norbert 1994 RKA Erőművek 120
74 Kg.
1. Tóth László 1980 Marvel Team SE 160
2. Kaló Nándor 1992 PowerBuilder SE 120
83 Kg.
1. Gönczöl Mihály 1985 Bátorfitt Testépítő és Erőemelő Egyesület 200
2. Balog Nátán Imre 2000 Marvel Team SE 180
3. Szívos Ádám 1992 Marvel Team SE 175
4. Meiszter Márk 1998 Tabi Fitness Klub SE 170
5. Csarnai Dávid 1991 Hajdúszoboszlói Herkules SE 160
6. Földvári Csaba 1985 SUGÓ Power 155
7. Balogh Patrik 1996 Jenei Sport Kft. 150
93 Kg.
1. Nemes Róbert 1986 Marvel Team SE 200
2. Berke Lóránd 1979 Marvel Team SE 175
3. Mosonyi Viktor 1990 Belme Ceglédi Erőemelő SE 172.5
4. László Márk 1996 Mérk Kinizsi SE 160
5. dr. Karancsi János 1987 Mérk Kinizsi SE 160
6. Bársony Attila 1966 SUGÓ Power 160
7. Veréb Ádám 2000 Vasdisznó Erőemelő SE 140
105 Kg.
1. Kubatov Géza 1983 SUGÓ Power 225
2. Susa Olivér 2004 Vasdisznó Erőemelő SE 220
3. Ifj Lakó Tamás 2005 Sirius Lifting 175
4. Szabó Balázs 1969 SUGÓ Power 175
5. Buczi Baldó 1993 Vasdisznó Erőemelő SE 170
6. Gál István. 1990 Dupla Egyes 170
7. Varsányi Vajk 1994 Békéscsabai Súlyemelő SE 165
8. Holló Tamás 2000 Belme Ceglédi Erőemelő SE 165
9. Szarka Bence 1996 Mozogj bátran SE 145
120 Kg.
1. Bereczki-Király Szilárd 1999 Sirius Lifting 230
2. Kőmíves Dávid 1986 Marvel Team SE 225
3. Schauer Kornél 1977 SUGÓ Power 225
4. Takács Zoltán József 1990 WestFit GYM SE 165
5. Honti Attila 1970 Vitalitás SE 160
+120 Kg.
1. Feigl István 1988 RKA Erőművek 220
2. Csüllög Béla 1988 Marvel Team SE 215
3. Cserna János 1968 Marvel Team SE 205
4. Ányos István 1995 Tabi Fitness Klub SE 190
5. Nagy Hunor 1987 Sirius Lifting 180
6. Árvai Péter 1999 Belme Ceglédi Erőemelő SE 165
assignment

Férfi - Ifjúsági

Összesen nevezett: 24 fő.

# Név Születési év Egyesület Fekvenyomás
53Kg.
1. Ferku Donát 2009 Elite Fitness Kisvárda 80
2. Szentpáli Szabolcs 2012 MVO Fitness Egyesület 40
59Kg.
1. Freund József 2009 Mérk Kinizsi SE 80
2. Ódor Barnabás 2009 Vitalitás SE 60
66Kg.
1. Balog Vencel 2007 Marvel Team SE 125
2. Szabó Dániel 2007 Marvel Team SE 60
74Kg.
1. Seregély Máté Antal 2007 Marvel Team SE 115
2. Tóth Imre 2007 Marvel Team SE 110
3. Faragó Márk Attila 2006 Marvel Team SE 100
4. Forrás Balázs 2007 Marvel Team SE 85
5. Magyari Péter 2007 Gyoma-Gym Sportegyesület 80
83Kg.
1. Molnár Zsolt 2008 Békéscsabai Súlyemelő SE 122.5
2. Szűcs Kristóf Márk 2006 Marvel Team SE 120
3. Berger Viktor 2006 SUGÓ Power 120
4. Kókán Nimród Imre 2008 Tabi Fitness Klub SE 110
5. Sziládi Boldizsár 2007 Ducsai Erőemelő Oskolája 110
93Kg.
1. Ujvári Ákos 2006 Belme Ceglédi Erőemelő SE 130
2. Vass Roccó 2006 Marvel Team SE 125
3. Henczi Marcell 2007 Hagyma GYM Zse 115
4. Király Noel 2009 PowerBuilder SE 95
105Kg.
1. Kovács Félix 2005 MVO Fitness Egyesület 70
2. Szentpáli Ákos 2008 MVO Fitness Egyesület 70
120Kg.
+120Kg.
1. Szekeres Ábel 2008 Harsányi Utánpótlás Nevelő SE 120
2. Jakab Sándor 2008 MVO Fitness Egyesület 75
assignment

Férfi - Junior

Összesen nevezett: 22 fő.

# Név Születési év Egyesület Fekvenyomás
53Kg.
1. Ferku Donát 2009 Elite Fitness Kisvárda 80
2. Szentpáli Szabolcs 2012 MVO Fitness Egyesület 40
59Kg.
1. Ódor Barnabás 2009 Vitalitás SE 60
66Kg.
1. Mahler Máté 2003 Gyoma-Gym Sportegyesület 80
74Kg.
83Kg.
1. Bálint Patrik 2004 Orosházi Toldi 171
2. Pápai Norbert 2004 Vasdisznó Erőemelő SE 140
3. Simán Mihály 2002 Hagyma GYM Zse 140
4. Nagy Roland 2004 Tabi Fitness Klub SE 130
5. Bilecz Károly 2002 Belme Ceglédi Erőemelő SE 130
6. Naményi Filemon 2005 SUGÓ Power 120
7. Jámbor István Bendegúz 2005 Marvel Team SE 110
93Kg.
1. Muraközi Vince 2002 Nememberek Sport Egyesület 145
2. Ifj. Nagy Zoltán 2004 Tabi Fitness Klub SE 140
3. Batha Bazsó Benedek 2004 Tabi Fitness Klub SE 125
4. Duris Bence Domonkos 2005 Főnix Erőemelő és Szabadidős SE 120
105Kg.
1. Ifj Lakó Tamás 2005 Sirius Lifting 175
2. Csőry András 2002 Mozogj bátran SE 120
3. Kovács Félix 2005 MVO Fitness Egyesület 70
4. Szentpáli Ákos 2008 MVO Fitness Egyesület 70
120Kg.
1. Kosztik Kristóf 2004 Vasdisznó Erőemelő SE 170
+120Kg.
1. Szekeres Ábel 2008 Harsányi Utánpótlás Nevelő SE 120
2. Jakab Sándor 2008 MVO Fitness Egyesület 75
assignment

Férfi - Master I.

Összesen nevezett: 27 fő.

# Név Születési év Egyesület Fekvenyomás
59Kg.
1. Szklenár Tamás 1981 Vitalitás SE 80
66Kg.
1. Botta Péter 1984 Marvel Team SE 130
2. Lábas Krisztián 1979 Mozogj bátran SE 120
74Kg.
1. Tóth László 1980 Marvel Team SE 160
83Kg.
1. Karacs Péter 1977 Tiszaújvárosi Fitness Sportklub 150
2. Patai Gábor 1984 Tabi Fitness Klub SE 140
3. Simon Péter 1975 SUGÓ Power 130
4. Szőke Endre 1978 Marvel Team SE 110
93Kg.
1. Berke Lóránd 1979 Marvel Team SE 175
2. Zakor Tibor 1979 Sirius Lifting 165
3. Deres Zsolt 1977 Tabi Fitness Klub SE 160
4. Neibort Sándor 1980 Gyoma-Gym Sportegyesület 100
105Kg.
1. Kubatov Géza 1983 SUGÓ Power 225
2. Belme Péter 1975 Belme Ceglédi Erőemelő SE 190
3. Fórizs Zoltán 1980 Tabi Fitness Klub SE 180
4. Jancsó László 1982 Jászapáti Városi Sportegyesület 120
120Kg.
1. Schauer Kornél 1977 SUGÓ Power 225
2. Horváth Zoltán 1977 Hajdúszoboszlói Herkules SE 150
3. Pinke Zoltán 1977 Bátmonostori Atlas SE 150
4. Lukács Krisztián 1976 Hajdúszoboszlói Herkules SE 145
5. Kézi Zoltán 1978 Gyoma-Gym Sportegyesület 145
6. Berényi Zoltán András 1983 Erőművek Rekreációs és Erőemelő Sportegyesület 145
7. Holló Tamás 1974 Belme Ceglédi Erőemelő SE 145
8. Horváth László 1983 Nememberek Sport Egyesület 145
9. Lakatos László 1976 Sirius Lifting 140
10. Fogas Károly 1981 Tabi Fitness Klub SE 140
+120Kg.
1. Hosek István 1979 Hajdúszoboszlói Herkules SE 150
assignment

Férfi - Master II.

Összesen nevezett: 15 fő.

# Név Születési év Egyesület Fekvenyomás
59Kg.
66Kg.
74Kg.
1. Veinémer Attila 1973 Mozogj Bátran SE 115
2. Varga István 1968 Nememberek Sportegyesület 100
83Kg.
1. Rieger László 1969 Belme Ceglédi Erőemelő SE 145
2. Nagy Zoltán 1965 Tabi Fitness Klub SE 120
3. Hegedűs Sándor 1973 Bátorfitt Testépítő és Erőemelő Egyesület 120
93Kg.
1. Bársony Attila 1966 SUGÓ Power 165
2. Sinka Gyula 1970 Mozogj bátran SE 145
3. Mikó Imre 1967 Marvel Team SE 120
105Kg.
1. Szabó Balázs 1969 SUGÓ Power 175
2. Kollár Gábor 1974 Sirius Lifting 110
120Kg.
1. Kovács László Róbert 1974 Tabi Fitness Klub SE 175
2. Honti Attila 1970 Vitalitás SE 160
+120Kg.
1. Bodnár István 1965 Orosházi Toldi 160
2. Desits Lajos 1972 Tabi Fitness Klub SE 150
3. Ilyés Gyula 1966 Erőművek Rekreációs és Erőemelő Sportegyesület 140
assignment

Férfi - Master III.

Összesen nevezett: 4 fő.

# Név Születési év Egyesület Fekvenyomás
59Kg.
66Kg.
74Kg.
83Kg.
1. Pluhár János 1960 Békéscsabai Súlyemelő SE 90
93Kg.
1. Fazekas István 1960 Mozogj bátran SE 130
105Kg.
1. Torma Lajos 1960 Gyoma-Gym Sportegyesület 100
120Kg.
1. Aradi Ferenc 1960 Mérk Kinizsi SE 110
+120Kg.
assignment

Férfi - Master IV.

Összesen nevezett: 0 fő.

# Név Születési év Egyesület Fekvenyomás
59Kg.
66Kg.
74Kg.
83Kg.
93Kg.
105Kg.
120Kg.
+120Kg.
assignment

Női - Felnőtt

Összesen nevezett: 20 fő.

# Név Születési év Egyesület Fekvenyomás
47 Kg.
1. Zsarnai Fanni 2010 Mérk Kinizsi SE 40
52 Kg.
1. Petróczki Magdolna 1968 RKA Erőművek 65
2. Major Anna 1994 Sirius Lifting 60
57 Kg.
1. Katona B. Márta 1970 Herkules Sportegyesület 70
2. Deme Vanda 2005 RKA Erőművek 65
3. Musztafa Lara Krisztina 2008 Orosházi Toldi 50
63 Kg.
1. Salamon Erika 1973 Tabi Fitness Klub SE 102.5
2. Bécsi Barbara 2002 Marvel Team SE 65
3. Hollóné Ruba Mónika 1977 Belme Ceglédi Erőemelő SE 65
4. Kőhalmi Borsika 2008 Harsányi Utánpótlás Nevelő SE 60
69 Kg.
1. Palágyi Zsanett 1986 Tabi Fitness Klub SE 115
2. Raj-Valter Adrienn 1987 Tabi Fitness Klub SE 65
3. Pusztai Beáta 1967 Ducsai Erőemelő Oskolája 65
76 Kg.
1. Kelemen Ramóna 1995 Vasdisznó Erőemelő SE 105
2. Kimball Anna Krisztina 1995 Nememberek Sportegyesület 72.5
84 Kg.
1. Idem Ubong Raphael 1994 Vasdisznó Erőemelő SE 105
2. Schneider Erzsébet 1965 Békéscsabai Súlyemelő SE 70
3. Ruzsinné Tilesch Judit 1967 Vitalitás SE 55
+84 Kg.
1. Szabó Ágnes 1988 Békéscsabai Súlyemelő SE 135
2. Lovas Mónika 1994 Békéscsabai Súlyemelő SE 130
assignment

Női - Ifjúsági

Összesen nevezett: 12 fő.

# Név Születési év Egyesület Fekvenyomás
47 Kg.
52 Kg.
57 Kg.
1. Musztafa Lara Krisztina 2008 Orosházi Toldi 50
63 Kg.
1. Tomacsek Eszter 2006 Cutler Pulzus Fitness Tatabánya ( Jenei Sport Kft.) 75
2. Kőhalmi Borsika 2008 Harsányi Utánpótlás Nevelő SE 60
3. Angster Zsófia 2006 PowerBuilder SE 60
4. Angster Zsófia 2006 PowerBuilder SE 60
5. Angster Zsófia 2006 PowerBuilder SE 60
69 Kg.
1. Marosi Hanna 2007 PowerBuilder SE 65
2. Nováky Janka Luca 2007 Hagyma GYM Zse 50
74Kg.
76 Kg.
84 Kg.
1. Benedek Tamara 2007 Ducsai Erőemelő Oskolája 45
+84 Kg.
1. Mucsi Noémi Anna 2008 Békéscsabai Súlyemelő SE 70
2. Babinszki Barbara 2008 Békéscsabai Súlyemelő SE 55
3. Urbán Andrea 2010 Belme Ceglédi Erőemelő SE 55
assignment

Női - Junior

Összesen nevezett: 11 fő.

# Név Születési év Egyesület Fekvenyomás
47 Kg.
52 Kg.
57 Kg.
1. Deme Vanda 2005 RKA Erőművek 65
2. Belme Nelli 2002 Belme Ceglédi Erőemelő SE 50
3. Musztafa Lara Krisztina 2008 Orosházi Toldi 50
63 Kg.
1. Bécsi Barbara 2002 Marvel Team SE 65
2. Kőhalmi Borsika 2008 Harsányi Utánpótlás Nevelő SE 60
3. Ferguson Iona Flóra 2004 Vasdisznó Erőemelő SE 55
69 Kg.
1. Nagy Réka 2003 Erőművek Rekreációs és Erőemelő Sportegyesület 60
2. Veinémer Dorina 2003 Mozogj Bátran SE 45
76 Kg.
83Kg.
84 Kg.
1. Balogh Szonja 2003 Cutler Pulzus Fitness Tatabánya ( Jenei Sport Kft.) 85
2. Belme Barbara 2005 Belme Ceglédi Erőemelő SE 70
3. Petri Regina 2005 Békéscsabai Súlyemelő SE 60
+84 Kg.
assignment

Női - Master I.

Összesen nevezett: 7 fő.

# Név Születési év Egyesület Fekvenyomás
47 Kg.
52 Kg.
57 Kg.
1. Dr. Csábi Bettina 1977 SUGÓ Power 60
63 Kg.
1. Hollóné Ruba Mónika 1977 Belme Ceglédi Erőemelő SE 65
2. Csurkáné Döcsakovszky Mária 1975 Kisdunamenti Ashihara Karate és Szabadidős SE 62.5
69 Kg.
1. Béres Csilla 1983 Jászapáti Városi Sportegyesület 90
2. Gráfné Dalló Judit 1982 Kisdunamenti Ashihara Karate és Szabadidős SE 50
76 Kg.
1. Síposné Kecskés Judit 1984 Belme Ceglédi Erőemelő SE 47.5
84 Kg.
1. Kárai Zsuzsa 1982 Hajdúszoboszlói Herkules SE 85
+84 Kg.
assignment

Női - Master II.

Összesen nevezett: 6 fő.

# Név Születési év Egyesület Fekvenyomás
47 Kg.
52 Kg.
1. Petróczki Magdolna 1968 RKA Erőművek 65
57 Kg.
1. Katona B. Márta 1970 Herkules Sportegyesület 70
2. Suszterics Éva 1972 Belme Ceglédi Erőemelő SE 50
63 Kg.
69 Kg.
1. Pusztai Beáta 1967 Ducsai Erőemelő Oskolája 65
76 Kg.
84 Kg.
1. Schneider Erzsébet 1965 Békéscsabai Súlyemelő SE 70
2. Ruzsinné Tilesch Judit 1967 Vitalitás SE 55
+84 Kg.
assignment

Női - Master III.

Összesen nevezett: 0 fő.

# Név Születési év Egyesület Fekvenyomás
47 Kg.
52 Kg.
57 Kg.
63 Kg.
69 Kg.
76 Kg.
84 Kg.
+84 Kg.
assignment

Női - Master IV.

Összesen nevezett: 0 fő.

# Név Születési év Egyesület Fekvenyomás
59Kg.
66Kg.
74Kg.
83Kg.
93Kg.
105Kg.
120Kg.
+120Kg.
assignment

Férfi para - Felnőtt

Összesen nevezett: 9 fő.

# Név Születési év Egyesület Fekvenyomás
49Kg.
1. Tunkel Nándor 1988 Power Station SE 150
54Kg.
1. Sztanó György László 1997 Wolf Sportegyesület 140
59Kg.
65Kg.
72Kg.
1. László István Zsolt 1984 RKA Erőművek 150
80Kg.
1. Stadler Tamás 1992 Power Station SE 165
2. Gajdács Ferenc 1993 Marvel Team SE 155
88Kg.
1. Watchou Kouokam Sedric Roussel 1986 Erőtér Powerlifting Erőemelő SE 190
97Kg.
107Kg.
+107Kg.
1. Sas Sándor 1981 Ferencvárosi TC 150
2. Korencsy Albert 2000 Wolf Sportegyesület 150
3. Könye Gábor 1998 Sirius Lifting 110
assignment

Férfi para - Ifjúsági

Összesen nevezett: 0 fő.

# Név Születési év Egyesület Fekvenyomás
41Kg.
45Kg.
50Kg.
55Kg.
61Kg.
67Kg.
73Kg.
79Kg.
86Kg.
+86Kg.
assignment

Férfi para - Junior

Összesen nevezett: 1 fő.

# Név Születési év Egyesület Fekvenyomás
41Kg.
45Kg.
50Kg.
55Kg.
1. Szebenyi Gergő Márk 2005 Belme Ceglédi Erőemelő SE 125
61Kg.
67Kg.
73Kg.
79Kg.
86Kg.
+86Kg.
assignment

Női para - Felnőtt

Összesen nevezett: 2 fő.

# Név Születési év Egyesület Fekvenyomás
41Kg.
45Kg.
50Kg.
55Kg.
61Kg.
1. Mezei Katalin 1979 Power Station SE 70
67Kg.
1. Görömbei Renáta 1987 Wolf Sportegyesület 70
73Kg.
79Kg.
86Kg.
+86Kg.
assignment

Női para - Ifjúsági

Összesen nevezett: 0 fő.

# Név Születési év Egyesület Fekvenyomás
41Kg.
45Kg.
50Kg.
55Kg.
61Kg.
67Kg.
73Kg.
79Kg.
86Kg.
+86Kg.
assignment

Női para - Junior

Összesen nevezett: 0 fő.

# Név Születési év Egyesület Fekvenyomás
41Kg.
45Kg.
50Kg.
55Kg.
61Kg.
67Kg.
73Kg.
79Kg.
86Kg.
+86Kg.
Össesen jelentkezett a versenyre: 202 fő.