MERSZ új logó terve

Az elnökség 2021 tavaszán új logó pályázatot irt ki.  Nagyon sok logó terv érkezett be szövetségünkbe. Nem hirdettünk akkor eredményt. 

A Magyar Erőemelő Szövetség logóját az elmúlt 26 év alatt büszkén viselték sportolóink a hazai, nemzetközi versenyek során

Ezért is nehéz dönteni. 

2021 szeptemberében az új elnökség megválasztása után is napirenden volt szövetségünk logójának megújítása.

Több mint 74 terv közül hosszas mérlegelés után  Fodor Gergő logó terve nyerte el az elnökség tetszését

A logó fő színei a fehér és a fekete. A piros és a zöld pedig a magyar zászló színeit jeleníti meg, míg a fehér mindkettőben megtalálható. Erőt sugároz megjelenésével a letisztult logó terv.

Kérlek az alábbi űrlapon írd meg te is a véleményedet az új logó tervről.

https://forms.gle/cYpWTnV4UrLSPxQo6

Számít a véleményed!

Az elnökség október 15-én fog dönteni a MERSZ megújult logójáról!

Megosztás:

További hírek

Ez is érdekelhet

Hírek

II. Osztályú Erőemelő Kupa időrend!

2026.06.13-14. Smart Sport Expo & Fitness Festival A fogásnemek között minden esetben 10 perc platform-átrendezést tartunk. Díjátadók várható időpontjai: Szombat (női összes és férfi -74):

Bővebben

Keresés

Kategóriák

Kategóriák

Címkefelhő

Támogatóink

Világ és Európa bajnoki helyezettjeink

129 108 127
Hunpower
Adatvédelmi áttekintés

Ez a weboldal sütiket használ, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. A cookie-k információit tárolja a böngészőjében, és olyan funkciókat lát el, mint a felismerés, amikor visszatér a weboldalunkra, és segítjük a csapatunkat abban, hogy megértsék, hogy a weboldal mely részei érdekesek és hasznosak.

További információ az adatkezelési szabályzatunkról